11 may 2017-ci il tarixində Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının birinci müavini İlqar Süleymanovun sədirliyi və Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının müavinləri, şöbə müdirlərinin iştirakı ilə Bələdiyyələrlə keçirilən görüşdə Binəqədi rayon bələdiyyələrinin vətəndaşların problemlərinin həllində fəal olması, sakinlərin məmnunluq səviyyəsinin artırılması, onların müraciətlərinə baxılması, qaldırdıqları problemlərin həll edilməsi, yerli vergi və ödənişlərin vaxtında və tam həcmdə yığılmasının təmin edilməsi, bələdiyyə büdcəsinə vergi daxilolmaları, bələdiyyə büdcəsinin təyinatı üzrə səmərəli istifadəsi və digər məsələlər barədə verilən tövsiyyələrə, aparılan qarşılıqlı fikir mübadiləsinə əsasən 12 May 2017-ci il tarixində M.Ə.Rəsulzadə bələdiyyəsində bələdiyyə sədri Hümbət Hüseynov, sədr müavinləri, komissiya sədrləri və şöbə müdirlərinin iştirakı ilə iclas keçirilib.
Home » Bələdiyyə xəbərləri » M.Ə.Rəsulzadə bələdiyyəsində bələdiyyə sədri Hümbət Hüseynov, sədr müavinləri, komissiya sədrləri və şöbə müdirlərinin iştirakı ilə iclas keçirilib