Home » Bələdiyyə xəbərləri » “Lider qızların idarəçilik məktəbi” adlı layihə həyata keçirildi
“Lider qızların idarəçilik məktəbi” adlı layihə həyata keçirildi
GİZ Almaniya Beynəlxalq Əməkdaşlıq təşkilatının və M.Ə.Rəsulzadə bələdiyyəsinin birgə təşkilatçılığı ilə bələdiyyə üzvü Ayla İbrahimovanın “Lider qızların idarəçilik məktəbi” adlı layihə həyata keçirildi. Layihə çərçivəsində qəsəbə ərazisində təhsil alan məktəbli qızların Bakı Tekstil Fabrikinə və 20  saylı uşaq poliklinikasına ekskursiyaları təşkil edilib. Eyni zamanda məktəbli qızlara liderlik bacarıqları ilə bağlı təlimlər keçirilib. Layihə bir ay davam edib.15591565_1957682357800143_1738257767054182453_o 15591303_1957682071133505_4355843813479310646_o 15626290_1957683551133357_5035185653565488948_o 15626406_1958187011083011_4986512456629995996_o 15676162_1958185944416451_4380510343960275069_o 15775093_1959939840907728_3748889447290470219_o 15726530_1959941327574246_453638831693295081_n 15723612_1958186967749682_7284458860231764851_o15585014_1957682074466838_3367317271437244156_o